Projecten

Aanbrengen keerwand van natuursteen

In opdracht van een particulier in Raalte hebben we een scheidingsmuur gemaakt van natuursteen.

Allereerst hebben we het bestaande talud afgegraven. Vervolgens is de bekisting aangebracht voor de funderingsstrook.

Raalte keerwand

Nadat de beton is uitgehard, is gestart met het opmetselen van de natuurstenen blokken. Dit is een precies werkje, aangezien de stenen in willekeurige maten in bigbags zijn aangeleverd en op maat maken nauwelijks mogelijk is.

Raalte keerwand 1 

Achter de sierrand van de zandsteen wordt nog een muur gemetseld en de tussenruimte volgestort met beton. Dit aangezien er een hoogte opgevangen moet worden van bijna 1.5 meter.

Raalte keerwand 2 

 De keerwand is inmiddels gereed. Ook de aanliggende waadi is in oude staat hersteld en ingezaaid.

Raalte keerwand 3

Raalte muur natuursteen

Ook is het toegangspad naar de voordeur herstraat. De aanwezige traptreden zijn vervangen door een één lijn lopende toegang.

Raalte keerwand 5

De tuin is op deze manier groter geworden. De vergrootte borders zijn opnieuw afgewerkt en aangeplant.

Raalte keerwand 6

 

 

 

 

 

Terug naar overzicht projecten   

Naar boven