Projecten

Reconstructie bermverharding Nieuwendijk Zwolle

In opdracht van de gemeente Zwolle reconstrueren wij de bermverharding aan de Nieuwendijk in Zwolle. De huidige verharding van grasbetonstenen is verzakt en in de loop van de jaren kapot gereden.

We starten met het klepelen van de bermen.

Nieuwendijk_klepelen

Vervolgens wordt de berm gefreesd met een smalspoortractor met kleine ruwfrees.

Nieuwendijk_frezen

Aangezien bijna alle grasbetonstenen kapot zijn, is herleggen niet mogelijk en worden alle stenen gerooid en afgevoerd naar de puinrecycling.

Nieuwendijk_opnemen

Nadat de oude grasbetonstenen zijn opgenomen, wordt de onderbaan geegaliseerd met de ploeg. Vervolgens wordt er door middel van de bermafwerkmachine zand op hoogte ingemaakt.

Nieuwedijk_zand

Het zandpakket wordt vervolgens verdicht en met behulp van de ploeg aan de Ahlmann wordt de zandbaan geprofileerd.

Nieuwendijk_uitploegen

De grasbetonstenen worden gepakketteerd gelost, zodat er geen extra machine noodzakelijk is om de stenen bij te rijden. 

Nieuwendijk_leggen 

 

 Terug naar overzicht projecten 

Naar boven